Duyurular

DERNEĞİMİZ İLK PROJE DESTEĞİNİ ALDI

Çocuğumla İlk Temas: Ebeveyn ve Öğretmen Eğitimleri başlıklı projemiz STDV (Sivil Toplum için Destek Vakfı) tarafından desteklendi.

Öyküme Ortak Ol

Öyküme Ortak Ol

Öyküme Ortak Ol

Öyküme Ortak Ol

Öyküme Ortak Ol

KORUYUCU AİLE VE EVLAT EDİNME DERNEĞİ KURULDU

Çanakkale’de kurulum aşaması tamamlanan dernek ile ilgili Boğaz Medya’ da Gazeteci Hasan Sami Er’e konuk olan ve bilgiler veren Dernek Başkanı Şenol Tuzcu,  evlat edinme ve koruyucu aile olma koşulları hakkında bilgiler verdi.

Yıllarca devlet koruması altında yaşayan özenle büyüyen çocuklara daha fazla şefkat vermek amacı ile Çanakkale Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Derneği kuruldu.  2016 yılında Çanakkale’ye taşınan ve 2011 yılından beri koruyucu aile olan Şenol Tuzcu, Koruyucu aileliğin daha geniş kesimlere anlatılması, nitelikli koruyucu aile sayısının artırılması, mevcut koruyucu ailelere destek verilmesi amacıyla Çanakkale Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Derneğini kurdu. Tuzcu, kurulum aşaması tamamlanan dernek hakkında bilgiler verdi.

Devamı için:

https://www.istecanakkalegazetesi.com/haber/26587-koruyucu-aile-ve-evlat-edinme-dernegi-kuruldu-canakkalede-yeteri-kadar-koruyucu-aile-yok?fbclid=IwAR3fVy2c5Mmj8ZakmmopAOxTHYDkwbNfWGXNLZYGXO_lJ15qObbFQkxyb-s

ÇAKEV'E BAĞIŞ YAP

Instagram: @cakevdernegi


Siz de bir çocuğumuzun elinden tutun.

Banka Hesap Bilgileri
Çanakkale Koruyucu Aile ve Çocuk Edinme Dernegi
Ziraat Bankasi Kordon Subesi
IBAN: TR19 0001 0008 1397 5373 8750 01

cakevdernegi@gmail.com

Bu kapanacak 30 saniye

Facebook
Twitter
Instagram